South myrtle Beach'deki kumarhane

south lake Tahoe nv'deki kumarhane

Avrupa kumar ve bahis Birliği (EGBA), İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden (AB) çıkışının çevrimiçi kumar endüstrisi üzerindeki etkisine ilişkin endişeleri dile getirdi.İngiltere, 24 Aralık'ta AB ile brexit sonrası bir ticaret anlaşmasına vardı ve bu da ikilinin Birleşik krallık'la resmi olarak bloktan ayrılan gelecekteki ilişkisini özetliyor south myrtle Beach'deki kumarhane.

Brüksel merkezli Sanayi Ticaret Birliği, İngiltere'nin AB ile yaptığı boşanma anlaşmasının, özellikle endüstrinin korunmasının gerisinde kalan veri akışıyla, çevrimiçi kumar şirketleri için görülebilecek birçok sonucu çözemediğini söyledi. Kurum, AB ile İngiltere arasında kararlaştırılan uzun vadeli bir veri düzenlemesinin olması gerektiğine ve veri transferlerinin geçici anlaşmasının altı aydan kısa bir süre içinde sona ereceğine inanıyor south lake Tahoe nv'deki kumarhane.
Bununla birlikte, AB'deki proses verilerini yöneten veya depolayan İngiltere merkezli çevrimiçi operatörlerin hala AB'nin genel veri koruma Yönetmeliği (GDPR) ile uyumlu olması gerekecek ve EGBA, özellikle küçük şirketler için veri gereksinimlerinin zorlu doğasını kabul ettiğini söyledi poker başlangıç el tablosu 9 maks.. Bu tür verilerin yönetilmemesi, çevrimiçi kumar şirketleri için komplikasyonlara yol açabilir ve EBGA, operatörlerin ve tedarikçilerin GDPR yükümlülüklerini yerine getirmelerini sağlamak için veri koruma konusundaki endüstri davranış kurallarına değindi poker başlangıç fişleri ve panjurlar. EGBA Genel Sekreteri Maarten Haijer şunları söyledi: "Bu aşamada, çevrimiçi kumar sektöründe kullanılan büyük miktarda veri ve hem AB'de hem de İngiltere'de faaliyet gösteren birçok şirket göz önüne alındığında, Brexit ile ilgili en önemli sorunun sınır ötesi veri akışları sorunu olduğunu düşünüyoruz poker stars UK özel oda. “Sorunsuz veri akışını güvence altına alan uzun vadeli bir anlaşma olmadan, her iki yargı alanında da faaliyet gösteren çevrimiçi kumar şirketlerinin, diğer şeylerin yanı sıra, günlük operasyonlarında mümkün olduğunca az aksama sağlamak için veri merkezlerini en iyi nerede bulacaklarına karar vermeleri gerekecektir.” pozisyona göre poker başlangıç el tablosu.