Kumarhane kara para aklama cezasına çarptırıldı

kumarhane bu harflerle kelimeleri bulmak

Atlantic City'nin Belediye Başkanı, bu ayın başlarında seaside gaming hub'ın kumarhanelerinden birinin dışında gece geç saatlerde bir kavgaya karıştığı için yargılanmayacak.Çarşamba günü, Cape May İlçe Savcısı Jeffrey Sutherland, AC Belediye Başkanı Frank Gilliam Jr.ve Meclis Üyesi Jeffree Fauntleroy'un, 11 kasım'ın çiş saatlerinde Golden Nugget kumarhanesinin dışında meydana gelen fiziksel bir kavgadan kaynaklanan cezai suçlamalarla karşı karşıya kalmayacağını açıkladı kumarhane kara para aklama cezasına çarptırıldı. Söz konusu geceden bir gün sonra, yerel basında çıkan haberlere göre Gilliam ve Fauntleroy, Nugget's Haven gece kulübünün dışında en az iki kişiyle birlikte bir toz çukuruna girdiler. Kaynaklar başlangıçta gilliam'ın bir kadın güvenlik görevlisini “yumruklayıp boğduğu " güvenlik kamerası görüntülerinin olduğunu iddia etti kumarhane bu harflerle kelimeleri bulmak.
Ocak ayında Belediye Başkanı seçilen Gilliam (resimde), fiziksel bir çatışmaya girdiğini itiraf etti, ancak bunun büyük bir anlaşma olmadığı konusunda ısrar etti kumarhane parmak gölleri new york. Atlantic City basını, söz konusu videonun gilliam, Fauntleroy ve diğer bazı kişilerin – iki adamı mekandan takip eden güvenlik personelinin – yaklaşık 45 saniye süren bir kavgayı gösterdiğini bildirdi grosvenor kumarhane satılık büyük yarmouth. Gilliam'ın yakın dövüş sırasında yumruklarını iki kişiye salladığı, ancak bağlantı kuramadığı bildirildi.

Ancak fauntleroy'un, gilliam ve rakiplerinden birini yere atarken birkaç yumruk attığı bildirildi grosvenor kumarhane gloucester yolu Londra. AC savcıları tarafından çıkar çatışması algısından kaçınmak için konunun devredildiği Cape May Savcılığı, “çatışmayla ilgili herhangi bir suçlamada bulunmayacağını " belirten bir bildiri yayınladı.” Ancak, üç kulüp çalışanı iki sivil politikacıya karşı sivil şikayetler peşinde grosvenor casino Glasgow poker programı. Video bildiriliyor bana vurdu Bayan çalışan göstermiyor ise şikayet amınıza ki “bu kadını anlatmaya Fauntleroy suçluyor, NJ.com bildirdi.” Sivil şikayet 11 Aralık'ta Kuzey Wildwood Belediye mahkemesinde görülecek.
Devletin Vali Yardımcısı Sheila Oliver, şimdiye kadar gilliam ve Fauntleroy'u istifa etmeye zorlama çağrılarına direndi ve “derinden rahatsız edici” iddiaların daha fazla işlem yapılmadan önce “uygun şekilde araştırılması gerektiğini” söyledi. Calvin Ayre'den en son kumar haberlerini alın best online poker app for friends.