En iyi yuvası melee kolye osrs

yuva yakın dövüş eldivenlerinde en iyisi osr'ler

Saha büyüklüğü, 2014'ün sayısına göre altı olan 70 katılımcıyı okudu en iyi yuvası melee kolye osrs. Derek, çiftin 188 koşucudan oluşan bir alanı geride bıraktıktan sonra Craig Duffy'yi heads-up eyleminde yendi yuva yakın dövüş eldivenlerinde en iyisi osr'ler. Duffy, [8h] [6h] [5s] 'lik bir tahtada all-in'i hareket ettiriyor, [Kc] [Qs]' yi tutuyor ve Derek orta çift ve beraberlik için [7c] [6s] ile çağırıyor.İki vale kutudan çıktı ve Derek şampiyon oldu.

Harada'nın performansı kayda değer olsa da, başlığa eklenen Davor Derek'in adı potawatomi casino çalışma saatleri. Bu maçta dördüncü sırada yer alması, serinin dördüncü parası ve üçüncü final masasıdır milwaukee'deki potawatomi kumarhanesi açık. Hiç şüphesiz altın yüzük kazanmadığı için kendini dövüyor olsa da; ikinci, üçüncü ve dördüncü sırada bitirmek koklanmamalı.
David Steicke 2 potawatomi kumarhane milyon dolar kazanan. Aussie Millions'ı bu kadar harika bir etkinlik yapan şeylerden biri, dünyanın en büyük oyuncularının hepsi 10.600 dolarlık bir ana etkinliğin, 100.000 dolarlık mücadelenin ve 250.000 dolarlık LK butik mücadelesinin cazibesine kapılıyor.

Ana etkinlik 648 oyuncuyu cezbetti ve eylemin üçüncü gününe geçtiğimizde Brian Rast, son 58 oyuncunun başında iyi performans gösteriyor.100.000 $ ' lık meydan okuma final masasına ulaştı ve bir kez daha Alman koçu Ole Schemion'u yönetiyor. Avustralyalı ilk büyük unvanını ele geçirdi ve 2014 Aussie Millions Nlhe Six-Handed Shot Clock etkinliğinin finalinde altıncı sırada yer aldıktan bir yıl sonra geldi.