Atlantic City'deki en iyi kumarhane 2021

bir slot makinesinin vurmak üzere olduğuna dair işaretler

Nevada'nın en büyük kumarhane işletmecisi konukları yiyecek ve içeceklerle cezbediyor credits atlantic City'deki en iyi kumarhane 2021. Las Vegas Danışmanı yayıncı Anthony Curtis aynı fikirde değil bir slot makinesinin vurmak üzere olduğuna dair işaretler.

En iyi fırsatlardan biri, yakın zamanda 100 milyon dolarlık bir yenileme gerçekleştiren north Strip mülkü SLS Las Vegas'tan geliyor kumar bozukluğunun belirti ve semptomları. Mevcut oda başına Strip otel geliri (RevPAR) 2018'de yüzde 2,2 azaldı kumarhaneden çıkış yapmak. Tesis, 27 Kasım'a kadar yapılan rezervasyonlarda, 30 Ağustos 2019'a kadar yapılacak seyahatlerde tesis ücretinden (39 $+ vergi) feragat etmektedir bir kişinin kumar sorunu olduğuna dair işaretler. Herkes tatil ücretlerinden nefret ediyor, ancak Park ücreti daha da kötü, " dedi Curtis bu yılın başlarında. SLS gibi, Palms da yakın zamanda 690 milyon dolara yükselen büyük bir tadilatın ortasında.
Las Vegas kumarhaneleri, dünyanın eğlence başkentine ziyarette düşüş eğilimini tersine çevirme umuduyla Kara Cuma ve siber Pazartesi anlaşmalarına bahis oynuyor. Curtis,” "bu ücretlerin insanların buraya ikinci bir gezi düşünmelerine neden olmaya başladığını düşünüyorum" dedi.