Ormond beach Florida'ya en yakın kumarhane

slot con bonus reali senza deposito

Vietnam hükümetinin yakında ülkede entegre bir kumarhane tesisi açmak isteyenlere yönelik hükümler içeren uzun zamandır beklenen yasa tasarısını yayınlaması bekleniyor, ancak potansiyel operatörlerin %40'a kadar çıkabileceği bildirilen bir vergi oranıyla ertelenebileceği bildiriliyor. Asia Gaming Brief'ten Stellar Management Corporation'ın Başkanı ve CEO'su Augustine Ha Ton Vinh'e atıfta bulunan bir rapora göre, taslak oyun Kararnamesi son aşamasındadır ve Başbakan Nguyen Xuan Phuc'un onayını alabilir yıl sonuna kadar veya 2017'nin başlarında ormond beach Florida'ya en yakın kumarhane. Yerel halkın üç yıllık deneme süresi boyunca belirlenen iki yerde kumar oynamasına izin verecek bir hüküm içermesinin yanı sıra, önerilen mevzuat %39 ile %40 arasında etkili bir vergi oranı oluşturabilir slot con bonus reali senza deposito. Vihn,” hükümet Makao'ya benzer bir şeye bakıyordu ve şu anda vergiyi düşürmek neredeyse imkansız " dedi slot con bonus immediato senza deposito.

Bu haftaki Macao Gaming Show'da konuşan şirketin mevzuatın geliştirilmesiyle yakından ilgilendiği bildirilen Vinh, yine de tanıtım ve pazarlama ödeneklerinin kullanılmasının VIP vergi oranının yaklaşık %13,5'e düşürülmesine neden olabileceğini ve kitlesel pazar tarifesindeki indirimlerin ek olarak kullanıma sunulacağını açıkladı. Vihn, Vietnam hükümetinin mevzuatın turizm endüstrisi için daha fazla yabancı yatırım çekmesine yardımcı olacağını umduğunu, ancak yetkililerin komşu Kamboçya'daki kumarhanelerde kumar oynamak için her yıl ülkeden akan tahmini 800 milyon doların bir kısmını telafi etmeye istekli olduklarını açıkladı.

Buna ek olarak, mevzuatın entegre bir kumarhane tesisi inşa etmek isteyen herhangi bir şirket için asgari yatırımı 2 milyar dolar olarak belirleyeceğini ve bunun da önceki taslaklarda öngörülen 4 milyar doların yarısı olduğunu, başarılı başvuru sahiplerinin ise ödemelerinin ilk %50'sini ödedikten sonra 20 yıllık bir lisans alacağını açıkladı. Aday adayların ayrıca en az beş yıllık deneyime sahip olmaları gerekirken, lisans sahiplerinin lisanslarını on yıl daha uzatmalarına izin verilebilir.İGamingX Consulting'in Genel Müdürü Ben Lee, Asia Gaming Brief'e yerel halkın kumar oynamasına izin vermenin yabancı yatırımcılar için matematiksel denklemi değiştireceğini ve Vietnam'ı oldukça cazip bir pazar haline getireceğini söyledi slot con bonus senza deposito immediato. Lee,” Vietnam, makao'nun sahip olduğu [ancak] çok az sayıda [diğer] ülkenin sahip olduğu, Japonya değil, [Güney] Kore değil, Filipinler değil, Çin ile ortak bir sınırı olduğu için harika bir fırsat " dedi slot con giri gratis senza deposito.
“Kitlesel pazar kelimenin tam anlamıyla sınırdan geçebilir ve yaparlar."Lee, Vietnam'daki toplam yıllık brüt oyun gelirlerinin şu anda 300 milyon ila 400 milyon dolar arasında değişmediğini, ancak quang Ninh eyaletindeki Van Don'da bir tane olmak üzere önerilen iki tatil beldesinin eklenmesinin Hoi'de bir saniye ile birlikte olduğunu tahmin etti.da nang'a yakın, bu miktara 1 milyar dolar daha ekleyebilir..