Rüya para kazanma kumar

kumarhanede büyük kazanmayı hayal edin

ustrian oyun ekipmanları tedarikçisi Novomatic AG, yeni oyun geliştiricilerini teşvik etmek için bir eğitim programı başlattı.ovomatic altı ay süren programa Kurumsal kodlama Akademisi adını verdi.İş başında eğitim ve kurs çalışmalarının bir araya gelmesinden sonra, adaylar akademiden genç oyun geliştiricileri olarak mezun olacaklar rüya para kazanma kumar.
Başvurular 31 Temmuz'a kadar açıktır ve birinci sınıf Kasım ayında başlar kumarhanede büyük kazanmayı hayal edin. Novomatic'in küresel insan kaynakları Direktörü Klaus Niedl bir şirket basın açıklamasında,” oyun geliştiricilere ihtiyacımız var ve planımız, Avusturya'da benzersiz olan bu programı, yeni işe alımlarımızın mükemmel bir şekilde eğitilmesini sağlamak için kullanmak " dedi.ovomatic, Akademi kursiyerlerinin bir oyun stüdyosunun nasıl çalıştığı, oyun geliştirme süreci ve C++ ve SDL/OpenGL gibi programlama dilleri hakkında eğitim alacağını söylüyor kumarhanede kazanma hayali. Başarılı adaylar, teknik ve analitik yeteneklerini ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir görevde oyun oynamayı içeren bir seçim sürecinden geçmelidir. Dünyanın en büyük oyun teknolojisi şirketlerinden biri olarak, dijital etkileşimli oyunlar da üretiyoruz sector altın külçe yuvası turnuvası lake charles.

It Niedl, "bu, tüm oyun endüstrisinde en hızlı büyüyen sektör." dedi. “Sürekli teknolojik gelişme, şirket stratejimizin önemli bir parçasıdır ve sadece motive olmuş ve iyi eğitimli yeteneklere sahip olmalıyız. Bu nedenle geleceğin oyun geliştiricilerini keşfetmek, onları eğitmek ve mümkünse şirket içinde tutmak için Kurumsal kodlama Akademisi'ni kurduk."ovomatic, iki yıllık bir sürecin ardından bu yılın başlarında Avustralyalı slot makinesi üreticisi Ainsworth Game Technology Ltd'nin yüzde 52 hissesini aldı. golden nugget slot turnuva programı.