888 poker mac Yazılımı İndir

888 poker mac indir Türkiye

Almanya'nın Schleswig-Holstein Eyaleti, yeni çevrimiçi kumar yasalarının yürürlüğe girmesi konusunda tek başına gitme planlarını geri itti.Çarşamba günü, Schleswig-Holstein yetkilileri Alman basın ajansına, “en erken Eylül ayına kadar hiçbir kararın alınmayacağını " bildirdi.” Duyuru, tüm 16 Alman federal devlet bakanlarının aylık toplantıları için toplanmasından bir gün önce geldi. Geçen hafta tarihi en düşük seviyelere düştükten sonra, Pwin hisseleri bu hafta biraz ralli düzenledi ve şirketin şu anda William Hill'in (kimin söylentilerine inandığınıza bağlı olarak) uygun fiyatlı bir devralma hedefi olduğuna dair söylentilerle desteklendi.

At en azından Pwın yöneticileri Schleswig-Holstein'ın zamanlamasının daha iyi olabileceğini düşünüyor olmalı. Is Steve Wynn, çevrimiçi ördeklerini bu sonbaharın ABD federal çevrimiçi poker Yönetmeliği için zorlamasından önce üst üste almak için çaresiz mi?Calvin Ayre'den en son kumar haberlerini alın 888 poker mac Yazılımı İndir. Anlaşılabilir bir şekilde, birçok çevrimiçi kumar operatörü Schleswig-Holstein'ın planını yürekten onayladı.Şimdi de Alman devletlerinin son tartışmalarından nasıl bir plan çıkabileceğini merak ediyorlar 888 poker mac indir Türkiye. Mevcut Alman oyun Yasası bunun sonunda sona eriyor year Dallas yakınlarındaki oklahoma'da kumarhane. It zaten gergin olan çevrimiçi oyun pazarlarının Schleswig-Holstein'ın kararını nasıl gördüğünü görmek ilginç olacak.
Mart ayında, Wynn PokerStars ile geçici bir” 50/50 " anlaşması yapmıştı, daha sonra Black olayları tarafından iptal edilen bir anlaşma Friday oklahoma'da Wichita Şelalesi yakınlarındaki kumarhane. Schleswig-Holstein'ın çevrimiçi kumar operatörlerine tüm kumar kanallarında brüt karın %20'sini vergilendirme önerisi, yalnızca diğer 15 Alman federal devletinin (Temmuz ayında Avrupa Komisyonu tarafından kınanan bir plan) tercih ettiği spor bahisleri üzerindeki %16.667 ciro vergisinin tam tersiydi.