Sandia kumarhanesi açılacak mı

sand springs kumarhanesi açık mı

İşletmeler ve devlet kurumlarından oluşan bir konsorsiyum olan Jersey eGaming, 3 – 5 Şubat tarihleri arasında Excel London'da düzenlenen Ice Totally Gaming küresel eGaming Konferansı'nda ilk kez endüstri tarafından tescil edilen firma ilgisiyle sergilendi. Etkinlik başarılı kabul edildi ve sonuç olarak tartışmanın ileri aşamalarında birçok lisans var sandia kumarhanesi açılacak mı. Konferans, Jersey'nin 250'den fazla güçlü soruşturma aldığını gördü ve Jersey kumar Komisyonu şu anda Ice'deki Jersey standında yapılan toplantıların bir sonucu olarak hem operatörler hem de platform sağlayıcıları ile lisanslama hakkında ayrıntılı görüşmelerde bulundu. Jersey eGaming eGaming, en maliyet sağlanması da dahil olmak üzere en son yargı olarak Jersey sunan temelini iletişim Konferansı öncesi hazırlıkları uluslararası finans merkezi olarak düzenlenmiş bir de etkili lisanslar, yenilikçi kumar yasa, ve en önemlisi, Adanın kurulan itibar-koydu sand springs kumarhanesi açık mı.
Etkinliği destekleyen Digital Jersey'in Direktörü Andy Jarrett şöyle yorumladı: "ICE, Jersey egaming'in teklifimizle ilgili mesajı tüm sektöre ne kadar başarılı bir şekilde ilettiği konusunda bizim için harika bir göz açıcıydı albuquerque new mexico'daki sandia kumarhanesi açık mı. ICE'DE gördüğümüz ilgi türü çeşitliydi; kurmak isteyen yeni şirketlerden, alternatif, daha kaliteli bir yargı yetkisi arayan mevcut, yerleşik kuruluşlara kadar. Benzeri görülmemiş miktarda soruşturma almaktan mutluluk duyduk.
Jersey'nin düzenleyici standartları bizi eGaming dünyasında büyük bir yer tutuyor, çünkü bu iş sektörünün doğası, ticaret yapma yeteneklerini korumak için sıkı iç düzenleme standartları gerektiriyor. ICE ekibi mükemmel bir iş çıkardı ve Jersey'nin ıce'de tanıştığımız operatörler ve platform sağlayıcıları ile bir sonraki adımları atmasını dört gözle bekliyorum.” İletişim: Dara tam anlamıyla sesleri-Misafir [email İCEgaming +44 (0) 2306 631213 www.marcom2.com Notlar: Yararlı Etiketler: @JerseyeGaming @DigitalJersey @TotallyGamingHQ @AndrewJarrett #korumalı] #Faydalı Bağlantılar jerseyegaming: www.digital.je www.jerseyegaming.com www.icetotallygaming.com Yararlı Tweetler: Yararlı Facebook/LinkedIn Gönderen: işletmeler ve devlet kurumları Jersey eGaming, bir konsorsiyum, ilk defa Excel London 3-5 Şubat küresel eGaming konferans BUZ Tamamen Oyun sergiledi, 200'den fazla araştırma ve sonuç olarak tartışma altında birçok lisans ile.https://www.dijital.oyun je/haber/buz-tamamen-Calvin Otel en son kumar haberleri Alın pokerde bu renk daha değerlidir.