Homestead fl'ye en yakın kumarhane

homestead Florida'ya en yakın kumarhane

“İdeal konumu göz önüne alındığında, çevresinde başka bir yarışma ile, ve Washington, DC, Kuzey Virginia bölgesini çevreleyen güçlü oyun özellikleri MGM elinde home run bir özelliğe sahip olacağına inanıyoruz,” Stifel Nicolaus Sermaye Piyasası oyun analisti Steven Wieczynski dedi.
Creighton,” ikonik olan ama aynı zamanda kendisini pazardaki diğerlerinden ayıran bir şey inşa etmek istedik " dedi. Ama 250.000 metrekarelik Maryland'i canlı arama!mahalle kumarhanesi homestead fl'ye en yakın kumarhane.

Credit Suisse oyun analisti Joel Simkins, halihazırda oteller, apartman daireleri ve şehir evleri, restoranlar, mağazalar ve eğlence mekanlarını içeren National Harbor kompleksindeki projenin bölgenin dört bir yanından gelen ziyaretçileri kolayca çekeceğini söyledi homestead Florida'ya en yakın kumarhane. “Amerikan serbest girişim ve rekabet ruhunun işe yarayacağına inanıyoruz.” gelir potansiyeli, işletmenin tamamen ücretsiz olması değil vergileri dengeliyor: Maryland, slot makinesi gelirinde yüzde 61'lik bir vergiye ve masa oyunu gelirinde yüzde 20'lik bir vergiye sahip hoover barajı'na en yakın kumarhane. MGM National Harbor 2016'da açıldıktan sonra MGM Resorts, yeniden inşa edilen okulu Prince George's County'ye iade etmeyi planlıyor. MGM Ulusal Limanı farklı olacak.135.000 metrekarelik kumarhanesi, 1.200 kişilik Tiyatrosu, Toplantı Alanı, perakende satış mağazası ve spasıyla tesisin ulusal ve uluslararası ziyaretçileri çekmesi bekleniyor Hoover alabama'ya en yakın kumarhane. Peterson Cos'un Müdürü Jon Peterson, Maryland sakinlerinin oyun dolarlarını komşu Delaware, Batı Virginia, Pennsylvania ve New Jersey'e götürdüğü fikri, kumarhanenin genişlemesine neden oldu “Maryland sakinleri Eyalet dışında milyonlarca dolar harcıyorlardı” dedi 1 outpost yuvası 0 mevcut.

Simkins,” MGM'nin National Harbor projesini, zorlayıcı bir konum ve belki de Washington DC'Yİ ziyaret eden turistleri çekme yeteneği göz önüne alındığında, piyasayı büyütebilecek yeni bir bölgesel kumarhanenin nadir bir örneği olarak görüyoruz.tipik cazibe merkezlerinin yanı sıra halihazırda piyasada bulunan Kongre müşterileri " dedi. “Bu iyi bir denklem değil.” Ancak maryland'in seçilmiş liderlerinin tümü oyunu kendi başına bir hedef olarak görmüyor. Baltimore-Washington koridoru halihazırda Ulusal Güvenlik Ajansı karargahı, Fort Meade Ordu üssü ve küresel bir güvenlik şirketi olan Northrop Grumman Corp.'un şirket ofislerini içeren derin bir istihdam tabanına sahiptir.