God of war Slot makinelerini kurtar

savaş tanrısı kaç tasarruf yuvası

Isle of Man merkezli Microgaming, yazılım sağlayıcısının btg'nin ticari markalı megaways™ tamircisini bir dizi yaklaşmakta olan yuvada kullanacağını görecek olan games studio Big Time Gaming (BTG) ile bir anlaşma imzaladı god of war Slot makinelerini kurtar.

Microgaming, megaways™ ' i platformu için uygun yeni başlıklara entegre etmek için bağımsız oyun stüdyoları ağıyla birlikte çalışacak savaş tanrısı kaç tasarruf yuvası. Megaways™ tedavisi için ilk sırada Ocak ayında ağ çapında piyasaya sürülmek üzere ayrılan Shamrock Holmes bulunuyor God of wealth slot makinesini Ücretsiz İndirin. BTG, dinamik, hızlı tempolu bir oyun deneyimi ile slot makinelerinde oyuncu katılımını artırmak amacıyla 2016 yılında Megaways™ ' i piyasaya sürdü piste de patin a roulette ile de france.
Rastgele makara değiştirici sistemi, herhangi bir dönüşün makaralar boyunca sürekli değişen sayıda sembol üretmesini sağlayarak, oyuncuların her seferinde yüz binlerce Olası kazanma yolu ile tamamen farklı bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlar. Microgaming'in CEO'su John Coleman şöyle diyor: "Megaways™ büyük bir başarı elde etti ve tamirciyi gelecekteki oyunlarımızdan bazılarına entegre etmekten heyecan duyuyoruz.""Büyük zaman Oyunları kanıtlanmış yenilikçilerdir ve onlarla olan ilişkimizi genişletmekten ve platformumuzdaki varlıklarını büyütmekten mutluluk duyuyoruz."Big Time Gaming'in CEO'su Nik Robinson şunları ekliyor:" Megaways ™ devrimini daha büyük bir kitleye ulaştırmak için bir görevdeyiz ve Microgaming'den çok daha büyük değiller.""Bu adamlar endüstri öncüleriydi ve bugün oyundaki en büyük güçlerden biri olmaya devam ediyorlar space piste de patin a roulette grenoble.

As ateşli slot hayranları, Microgaming hikayesine küçük bir katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.".