Takviminizdeki zaman aralığı

ınglese significato'da zaman aralığı

Dünyanın en heyecan verici dövüş sanatları kuruluş Asya'da en büyük spor eğlencesi olaylar, dünyanın en iyi dövüş sanatçıları ve dünya şampiyonu, özel sözleşmeleri imzalanmış, Asya'nın en büyük medya yayın tüm sunuyor ev sahipliği yapıyor.

Bu UFC Yıldızı Rafael Dos Lizbon, BİR Atomweight Dünya Şampiyonu Angela Lee, MMA Efsanesi Shinya Aoki, GOOGLE Dünya Şampiyonu Garry Tonon, Muay Thai Dünya Şampiyonu Nong-O Gaiyanghadao, Kickboks Dünya Şampiyonu Giorgio Petrosyan, ve Kickboks Süperstarı Tenshin Nasukawa, diğerleri arasında gibi büyük isimlerden oluşan bir liste bulunuyor takviminizdeki zaman aralığı. “EVOLVE MMA, diğerlerinin yanı sıra CNN, Yahoo Sports ve Fox Sports gibi önde gelen otoriteler tarafından Asya'daki en iyi dövüş sanatları Akademisi olarak sıralanıyor. Medya iletişim: Loren Mack, bir şampiyonluk (e): [email protected] (m): + 65 9771 5617 @LorenONEFC Calvin Ayre'den en son kumar haberlerini alın. EVOLVE MMA, dövüş sanatları için dünyanın en iyi Akademileri arasında yer alıyor ınglese significato'da zaman aralığı. EVOLVE MMA, Asya'nın 1 numaralı dövüş sanatları akademisidir ve gezegendeki en büyük Dünya Şampiyonu koleksiyonuna sahiptir. EVRİM hakkında Karışık Dövüş Sanatları GELİŞMEYE MMA dövüş sanatları ve-Jitsu, Boks, Karışık Dövüş Sanatları, Güreş, No-Gi Filika ve daha fazla Muay Thai, Brezilya Jiu Dünya Şampiyonu ile dünyanın herhangi bir dövüş sanatları Dünya Şampiyonu organizasyonun en çok ev için Asya'nın önde gelen şampiyonluğu marka. To seçmelere başvurmak için başvuru sahiplerinin dövüş sanatları kimlik bilgilerini, dövüş sanatları kayıtlarını ve yarışma görüntülerini [email protected] adresine e-postayla göndermeleri gerekir başka bir deyişle zaman aralığı.
– Aylık Maaş Alacak şekilde kazananlar, Dünya-CNN, Yahoo Sports, ve Fox Sports tarafından derecelendirilmiştir 03 2018 EYLÜL SİNGAPUR – GELİŞMEYE Karışık Dövüş Sanatları, Asya'nın 1 numaralı dövüş organizasyonu Sınıf içi Eğitim, Ücretsiz Barınma ve Kariyer Yönetimi, bir sonraki seviyeye profesyonel mücadele kariyer almak isteyen MMA savaşçıları için genel seçmeler düzenleyecek.9 – 15 Kasım 2018 tarihleri arasında EVOLVE MMA, dünyanın dört bir yanından gelen savaşçılara bir ömür boyu fırsat veriyor; prestijli EVOLVE dövüş takımına katılmak katılımlı eve teslimatta zaman dilimi yönetimi. EVOLVE dövüş takımı, takıma katılmak için 20 EK tam zamanlı savaşçı almayı hedefliyor telefonla ödeme yuvaları boku değil.