Andy lau kumarhane Kralı 2

andy bisiklet pokerinde yaşıyor.

oody's Investors Service Inc, Studio City Finance Ltd'nin B2 kurumsal aile derecelendirmesi ve B3 kıdemli teminatsız derecelendirmesinin “istikrarlı” görünümünden “negatif” olarak revize edildi andy lau kumarhane Kralı 2. Görünümdeki revizyon, Moody'nin Studio City projesine yalnızca 250 oyun masasının beklenenden daha düşük bir şekilde tahsis edilmesinin şirketin nakit akışı üretme kabiliyetini kısıtlayacağı yönündeki endişelerini yansıtıyor ve bu da likiditesini zayıflatacak ve erteleme sürecini geciktirecek " dedi andy bisiklet pokerinde yaşıyor.. Studio City Finans 30 Haziran itibariyle BİZİ 853 milyon dolar nakit, nakit sınırlı dahil, ancak, “likidite önümüzdeki 12 ay içinde sıkı olmak için bekliyoruz, tabi bu oody var dedi ama.. andy poker bisiklet net değerinde canlı.
Eğer likidite sıkı hale gelirse, böyle bir durumda anapara ve faiz ödemelerini karşılamak için ek finansman kılabileceğini belirsiz olan 100 milyon dolarlık bir kredi tesis mevcut kalır parti poker 4 renk güverte. BİZE"oody'den Bay Tsang, Makao hükümeti tarafından Studio City için 250 yeni piyasaya canlı oyun masasının tahsis edilmesinin-tesis yönetiminin umduğu 400 masaya kıyasla-büyük olasılıkla “bazı sözleşmelerin ihlaline yol açacağını belirtti.us$1.4 milyar güvenli kredi tesisleri”.

Studio City projesinin yüzde 60'ı sahibi olan elco Crown Entertainment Ltd, Nisan ayında yaptığı bir dosyalamada, çoğunluğa ait cotai casino resort'u Ekim 2016'ya kadar halka açamazsa, yaklaşık 10.86 milyar HKD (1.4 milyar ABD doları) Studio City proje kredisinde teknik olarak temerrüde düşebileceğini açıkladı.operasyon için en az 400 oyun masası mevcut”.oody's Pazartesi günkü basın açıklamasında, Studio City Finance'in kredi görünümüyle ilgili endişelere ilişkin hafifletici faktörlerin tesisin zamanında ve bütçeyle açıldığı gerçeğini içerdiğini ve çoğunluk ortağı Melco Crown'un macau'daki oyun ve oyun dışı işleri yönetme konusunda deneyime sahip olduğunu belirtti.oody's, Melco Crown'un özel sermaye Sponsorları tarafından kontrol edilen bir holding şirketi olan New Cotai LLC ile birlikte projeye özkaynak, hissedar kredileri ve tamamlama garantileri yoluyla 1,25 milyar ABD doları katkıda bulunduğunu söyledi..