Daman'da kumarhane açık mı

kumarhane şu anda goa'da açık mı

Eyalet genelinde kumar faaliyetlerini araştırmak ve denetlemek için yeni bir devlet kurumu oluşturacak bir Idaho Evi paneli tarafından mevzuat getirildi. Teklifin Çarşamba günü Evi Devlet İşleri Komitesi tarafından sunulan, iki Demokrat üye muhalif oldu daman'da kumarhane açık mı.

Ancak Associated Press'e göre, çok sayıda üye tasarıya tam bir yasal duruşma sırasında destek vermeyecekleri konusunda uyardı kumarhane şu anda goa'da açık mı. Komite Başkanı, Iona'dan Cumhuriyetçi temsilci Tom Loertscher, ajansın at yarışlarını, Idaho kabile oyunlarını ve devlet piyango kumarlarını denetleyeceğini söyledi. Tasarı, devletin mevcut piyango ve yarış komisyonlarını feshetmeyecek pasino saint amand poker odası.
Bunun yerine, yeni ajansın bünyesinde yer alan ek bir oyun Komisyonu oluşturulacaktı pasino saint amand poker tournoi. Tarihi yarış (bazen “anlık yarış” olarak da bilinir) makinelerinin geçen yıl yasadışı sayılmasından bu yana, milletvekilleri tarafından daha yakından kumar incelemesine duyulan ihtiyaç tartışıldı pasino saint amand les eaux poker room. Cihazlar, 1950'lerden bu yana eyalette yasadışı olan bir slot makinesine benzeyebilir ve hareket edebilir.tarihsel at yarışlarını yasallaştırmaya yardımcı olacak bir oyun Komisyonu Vali C yarık dingdong çevrimiçi mevduat pulsa.
“Butch” Otter tarafından savunuldu, ancak oturumun başında verilen yıllık adresine dahil edilmedi..