Poker masası düzenine binmesine izin ver

hangi zaman diliminin size en uygun olduğunu bana bildirin

Sağlayıcı Bally Technologies, 30 Eylül'de sona eren üç ay boyunca yıllık bazda %29 artışla İlk Çeyrek gelirinde 321 milyon dolar rekor kırdı poker masası düzenine binmesine izin ver. Bally, üç ay içinde 4.744 adet oyun makinesi sattı ve net gelir %24 düşmesine rağmen geçen yıla göre %19'luk bir iyileşme sağladı hangi zaman diliminin size en uygun olduğunu bana bildirin.

Las Vegas merkezli şirket, maliyetleri düzeltilmiş FVAÖK de %34 $116m için artarken kadar %34 yıllık $258.4 m gitmiş hangi zaman aralıklarının sizin için çalıştığını bana bildirin. Bally CEO'SU Richard Haddrill çeyrekte rekor İlk Çeyrek gelir ve mükemmel genel operasyonel sonuçlar, öncelikle güçlü elektronik oyun makineleri ve oyun faaliyetlerini gelirleri ile tahrik elde Ettik “dedi.
“Uluslararası yeni birim satışlarımızı yüzde 168 artırarak küresel varlığımızı daha da artırdık. “Son olarak, çeyrek boyunca, Ontario Piyango ve oyun Şirketi'nin (OLGC) bally'yi merkezi oyun yönetim sistemi sağlayıcısı olarak seçtiğini ve sistem işimiz için uzun vadeli beklentileri daha da güçlendirdiğini açıkladık."Bally, Kasım 2013'te tedarikçi shfl Entertainment'ı 1.9 milyar dolarlık bir anlaşma ile satın alırken, firmanın kendisi bu yılın sonuna kadar 5.1 milyar dolarlık sağlayıcı Scientific Games'e satılacak. buy zynga poker chips india.