Hard rock kumarhane büfe wheatland ca

rockies mekiği kumarhanesi

Stanley Choi - €154,900 9.
Tom Marchese 26 ile ikinci sırada hard rock kumarhane büfe wheatland ca. Katz ayrıca 10 bin dolarlık etkinlikte üçüncü oldu. Ve son olarak, Montreal'in Playground Poker kulübünde neşeli olmak için 1.2 milyon dolarlık nedenler vardı, oyuncular 1 $/2$nakit Oyun sırasında bad beat jackpot'a çarptıktan sonra.

Elphege Delarosbi dörtlü krikoları çevirdi, sadece Shane Galle nehirde düz bir sifona çarpsın diye. Pokerstars Team Pro, Igor Kurganov, 2/9 final gününe Koray Aldemir ile patron koltuğunda girdi rockies mekiği kumarhanesi.
Bartlomiej Machon – €858,700* 3. Aria High Roller progenitörü, 26 bin dolarlık bir satın alma etkinliğinde 217.500 dolarlık birincilik ödülünü almak için 15 katılımcıyı mağlup etti denizlerin kumarhanesi ncl. Kurganov, dünyadaki ıstırabı azaltmak için para toplayan kar amacı gütmeyen etkin bağış toplama (REG) kurulunda yer alıyor ve Kurganov'un milyon avroluk büyük bir kısmı REGs kasasına girecek.
Katz, 30 nakit parası olan önde gelen Aria High Roller ITM adamıdır gökyüzünün kumarhanesi otoparkı. Ivan Luca (3.), Pete Chen (4.), David Peters (6.), Martin Jacobson (7.) ve Liv Boeree (8.) bunun derinliklerine indi.