Kumarbaz zar atıyor

shamrock alanının kumar adamı

Nomura analistleri Stella Xing, Wendy Liu ve Harry Curtis Pazartesi günkü son notlarında aıwa Securities Group Inc kumarbaz zar atıyor.
Kontrollerimiz, Kasım ayından bu yana, oyuncu talebinin azalması nedeniyle toplam telefon bahis faaliyetlerinin azaldığını gösteriyor” dedi. Bu, ayın geri kalanında MOP715 milyon adr'nin [89.5 milyon ABD doları] mop755 milyona, Aralık ayında ise mop751 milyon ADR'YE ulaşacağını varsayıyor " dedi shamrock alanının kumar adamı. Sterne Agee, Makao hisselerinin dibe yakın olduğuna ve MPEL'İN [Melco Crown Entertainment Ltd] ‘nin’ saf oyun ' olarak olumlu bir piyasa duyarlılığı değişiminin ardından diğer isimlerden daha fazla fayda sağlaması gerektiğine inanıyoruz” dedi..

Not, şirketin araştırmacıları tarafından geçen hafta Makao'ya yapılan bir gezinin ardından geldi.daha sıkı transit vize kuralları uyarınca, sık oyuncular ve junket acenteleri de dahil olmak üzere anakara Çin pasaportu olan gezginler, üçüncü taraf varış noktalarını gerçekten ziyaret ettiklerini kanıtlamak zorundadır.Çin'in kamu yayın kuruluşu China Central Television (CCTV) tarafından Nisan ayında yayınlanan rapora göre, daha önce makao'ya girmek için Zhuhai ve Shenzhen'deki bazı seyahat acenteleri tarafından görünüşte iş gezileri için verilen üçüncü taraf bir hedef vizenin gösterilmesi yeterli olmuştu Hintçe anlamı kumar adam. “Bu, aylık bazda yüzde 0,5 ila + 3,3'lük büyümeye karşılık yüzde 7'lik tarihsel ardışık büyümeye eşdeğerdir.” ABD komisyonculuğu Sterne Agee'den avid Bain, Ocak ayında GGR'DE yüzde 15 ile yüzde 19 arasında bir bozulma beklediğini söyledi. VIP oyuncular ve junket'lerle yaptığımız kontrollere göre, şu anda kumarhanelerde oynadıklarını bildikleri hiçbir [Çinli] hükümet yetkilisi yok ve iş dünyasından bazı yüksek silindirler aylardır görülmedi” dedi kumar adamı ryde çalışma saatleri.