Grand rapids mı'deki kumarhane

grand rapids michigan'deki kumarhane

Makao kumarhaneleri, köpek Yılı'na başladıktan sonra, zayıf bir Chihuahua'dan çok güçlü bir mastiff gibi kutluyorlar grand rapids mı'deki kumarhane. Macao hükümet Turizm Ofisi (MGTO) tarafından yayınlanan ilk istatistiklere göre, ilk dört gün içinde Çin'in özel idari bölgesine inen Ziyaretçi Sayısı (Şubat grand rapids michigan'deki kumarhane.
15-18) ay yeni yılı tatilinin yıllık %10'unu 500k'dan biraz daha fazla artırdı büyük höyük Washington'da kumarhane. anakara Çin'den gelen ziyaretçiler, gelenlerin 354k'sını (%70.8) oluşturdu ve 2017 ay yeni yılının ilk dört gününde %18.5'lik bir iyileşmeyi temsil etti. Bir haftalık Yeni Yıl tatili döneminde toplam ziyaret, geçen yıl 935k ziyaretçilerin fazla %1-3 daha yüksek olacağını geçen hafta, MGTO patron Maria Helena Senna Fernandes de öngördü. Dönem ziyaret ve casino’ mükemmel oyun gelir rakamları arasında sabit bir ilişki var, kısmen çünkü her zamanki gibi, vurguladı – hala Macau'nun kumar gelirleri çoğunluğu için ayaktakımı ordularını önlemek için yeni yıl döneminde kaçar Macau eğilimindedir hesap – Çinli Vıp'ler. Ne olursa olsun, kumarhaneler muhtemelen çift haneli ziyaretçi kazanımlarını, özellikle de Sands China ve MGM Resorts'un tatil döneminin başlamasından sadece birkaç gün önce açılan yeni MGM Cotai mülkü gibi kitlesel pazar kumarbazlarına daha fazla odaklanan kumarhaneleri kutluyor. Ne yazık ki, MGM Cotai'nin Yeni Yıl tatili öncesinde başlattığı acele, tesisin beklenen 1,390 otel odasının sadece 500'ünün konukları kabul etmeye hazır olduğu anlamına geliyordu ve bu da mülkün gelir getirici potansiyelini açıkça sınırlayacaktı ücretsiz ultimate poker çoklu el deluxe.
Morgan Stanley analistleri Salı günü, MGM Cotai'nin gelişen kitle pazarından yararlanmak için “en iyi seçim” olduğunu öne süren bir not yayınladılar, ancak analistler “yakın vadeli oynaklık ve yavaş rampa beklendiği " konusunda uyardılar."Calvin Ayre'den en son kumar haberlerini alın ücretsiz UK yuvaları depozito.