Harrahs kumarhane kulüp new orleans

harrahs kumarhane chester pa yeniden açılması

Beş buçuk yıl boyunca, calzada'nın kulübü 400 milyon avroluk gelir dönüm noktasına getiren ticari dönüşüme büyük katkısı oldu harrahs kumarhane kulüp new orleans. SportBusiness Group hakkında SportBusiness Group, uluslararası spor sektörünün lider sesidir.

Marka SportBusiness International, TV Spor Pazarlar, Spor Sponsorluğu İçeriden Bilgi Merkezi, SportBusiness Zeka ve Sözleşme Yayıncılık oluşan grup, spor endüstrisinin temel alanları kapsamaktadır. Burada kayıt konferansı için ve / veya iki günlük eğitim kursu online temsilci kılavuzu indirmek İçin https://ow.ly/opAOG , https://www.sportsmarketing360.com/node/216 ziyaret edin harrahs kumarhane chester pa yeniden açılması. Bugün futbolcu temsilciliği, spor ve imaj hakları sömürüsü, futbol kulüpleri ve blue chip markalarına yönelik yönetim danışmanlığı ve sponsorluk projeleri alanlarında faaliyet gösteren spor yönetim şirketi Prime Time Sport'un CEO'su ve kurucusudur.'Think Global Sell Local' paneline katılan Calzada, önde gelen spor mülklerinin sponsorluk haklarını bölgelere göre bölümlere ayırıp satarak sponsorluk gelirlerini nasıl artırmaya çalıştıklarını ve bunun yalnızca seçkin birkaç kişiye açık stratejik bir seçenek olup olmadığını tartışacak siyah ve kahverengi jack russell yavruları. Delegelere bir dizi sıcak konuyu kapsayan son derece teşvik edici oturumlar sunan ek uzman konuşmacılar ve kilit düşünce liderleri, spor pazarlaması 360'ı 2013 için bir sponsorluk takvimi vurgusu haline getirmeyi vaat ediyor satılık siyah ve kahverengi jack russell yavruları. Calzada, 2002 yılında Futbol devleri FC Barcelona'nın Pazarlama ve Ticaret Müdürü olarak atanmasıyla başlayan spor endüstrisinde üst düzey yönetici olarak 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Bir grup olarak, SportBusiness federasyonları ve temel hakları sportif sahipleri önde gelen sponsorlar, yayıncılar ve spor pazarlama şirketleri için en etkili kişiliklerinden bazıları için uzman bilgi, analiz, medya, Danışmanlık hizmeti ve B2B pazarlama hizmetleri. Konferans, spor, pazarlama, medya, markalar ve diğer ilgili alanlarda çalışanlara önemli bir değer sunmak için tasarlanmış canlı, zorlu ve son derece alakalı bir konferanstır siyah ve kahverengi jack russell terrier.
Konferans öncesinde, SportBusiness International iki günlük özel bir eğitim kursu veriyor.30 yerler sınırlı, ders, 17-18 Eylül'de alacak. Daha fazla bilgi için veya tüm programı görmek için, https://www.sportsmarketing360.com/schedule.