Kumarhanenin kapsamı ile ne anlama geliyor

zaman aralığı ile ne anlama geliyor

Ocak ayında, şirket S4 ve FY15 gelir ve kar daha önce bildirilen rehberlik yukarıdaki gelmesini beklediklerini hissedarlar bilgilendirerek anlatı değiştirmek için çalıştı kumarhanenin kapsamı ile ne anlama geliyor. Komite, Tombala işletmelerinin satın alımları ve devam eden performansları ile ilgili olarak “endişe için bir temel” bulamadığını ve her biri “yönetimin beklentilerini karşılamaya veya aşmaya devam eden " Vera&John çevrimiçi casino işiyle ilgili olmadığını söyledi zaman aralığı ile ne anlama geliyor.

Intertain resmi rakamlarını 15 Mart'ta bildirecek satılık çan meyve slot makinesi. Kanadalı çevrimiçi kumar operatörü Intertain Group, bağımsız bir komitenin ıntertain'in hisselerinin Aralık ayında üçte bir oranında düşmesine neden olan bir raporda ayrıntılı olarak açıklanan iddiaları reddettiğini söyledi çan yarışı yıldız ace cafe blackjack kask.
Komitenin bulguları Intertain'in hisselerine bir destek vermeyi amaçlıyorsa, plan berbat bir şekilde başarısız oldu.Şirketin hisse fiyatı %9,5 Pazartesi günü C$7.77 düştü, en alçak noktası olan tarih, bu yıl ve Aralık dalma aşağıdaki çarptı 7.98 $altındaki daha düşük çan yarışı yıldız ace cafe blackjack. Spruce Capital, hissedarların şirketin 2 sonu olan cümleler.