Zion Ulusal Parkı-slot Kanyonu turları

4 yuvaya 2 ram çubuğu nasıl koyarım

Ally Technologies Inc'in hissesi, şirketin 30 Haziran ve 2014 mali yılında sona eren mali yılın dördüncü çeyreği için gelirinde yıllık bazda iyileşme ve hisse başına düzeltilmiş kazanç bildirmesinin ardından Çarşamba günü New York'ta biraz daha yüksek kapandı.
düzeltilmiş FAVÖK (faiz, vergilendirme, amortisman ve itfa paylarından önceki kazançlar) ile uzlaştırılan bally Technologies'e atfedilebilecek net gelir, çeyrek için yıllık %67.3 düşüşle bir önceki yıla göre 37.3 milyon ABD dolarından 12.2 milyon ABD dolarına geriledi. Bu rakam, Kasım ayında kapanan bir anlaşma olan SHFL entertainment Inc'in devralınmasıyla ilgili yeniden yapılanma ve satın alma maliyetleri için 19 milyon ABD doları tutarındaki harcamalardan etkilendi.ya da yıl içinde bally Technologies'in net geliri yüzde 30,3 azalarak 141,4 milyon ABD dolarından 98,6 ABD dolarına geriledi million.
It 60.5 milyar ABD doları tutarındaki kaldıraçlı SHFL satın alımından kaynaklanan 1.3 milyon ABD doları tutarındaki maliyetlerden etkilenmiştir.raporlama döneminde gelirdeki iyileşmenin bir kısmı da SHFL anlaşmasıyla bağlantılıydı.ya da 30 Haziran için üç ay, bu yıl, yuvaları ve elektronik oyun masaları, SHFL Marka ikinci bir uzmanlık da dahil olmak üzere elektronik oyun makineleri – – gelirleri yüzde 35 yılın BİZE 120 milyon dolara yükseldi. SHFL, (yani, bahis istasyonları) ve 343 elektronik tablo sistemi “koltuk” tarafından geliştirilen 1,262 Ekinoks yuvası dolapları satışı dahil. Şirket CEO'su Richard Haddrill, sonuçlara eşlik eden bir açıklamada,” shfl'nin karışmasıyla birlikte, uluslararası yeni birim satışlarımızı küresel varlığımızı daha da artırarak yüzde 25 artırdık " dedi.geçen yıl 65 milyon ABD dolarına kıyasla, işletme geliri yüzde 8 azalarak 60 milyon ABD dolarına geriledi zion Ulusal Parkı-slot Kanyonu turları.

Düzeltilmiş faaliyet geliri yüzde 43 artarak 92 milyon ABD doları rekor seviyeye ulaştı 4 yuvaya 2 ram çubuğu nasıl koyarım. Düzeltilmiş faaliyet marjı geçen yıl yüzde 24'ten yüzde 27'ye yükseldi.roup'un yıllık ve üç aylık gelirleri sırasıyla 1,2 milyar ABD doları ve 342 milyon ABD doları olmuştur. Bally Technologies, 30 Haziran'da sona eren üç ay boyunca hisse başına 4.32 ABD Doları ve 1.20 ABD doları düzeltilmiş kazanç bildirdi kumar kayıplarımı nasıl kanıtlayabilirim.
30 Haziran'da sona eren yıl ve üç ay için hisse başına tahmini kazanç sırasıyla 2,52 ABD doları ve 0,31 ABD doları olmuştur vergilerimdeki kumar kayıplarını nasıl kanıtlayabilirim. Ally Technologies Çarşamba günü New York ticaretini yüzde 0,23 artışla hisse başına 78,00 ABD doları seviyesinden kapattı..