Bulunduğum yere en yakın kumarhane

Napoli fl'ye en yakın kumarhane

Haziran ayına kadar, şehir genelinde otel doluluk oranı yüzde 0,5 puan artarak yüzde 89,3'e yükseldi; bu, 2007'nin rekorundan bu yana en iyi performans olarak şekilleniyor yüzde 90,7 (stratosfer Kulesi ve Monte Carlo'nun — şimdi STRAT ve Park MGM'nin açıldığı yıl olan 1996 ile eşleşti).

Kontrol Kurulunun kıdemli araştırma analisti Michael Lawton, Haziran ayında neler olduğunu açıkladı ve yılın o ayı için oyun rekoru olduğu ortaya çıktı.Önemli olan, Haziran ayında Bakara kazancının 157.9 milyon dolar olmasıydı; bu, 84.2 milyon dolar veya 114.3'ten Haziran 2018'e göre yüzde xnumx oldu bulunduğum yere en yakın kumarhane. Las Vegas'ın oyun ve Turizm endüstrileri için 2019'un istatistiksel orta noktasına ulaştık Napoli fl'ye en yakın kumarhane. Go-go 90'ların ve 2000'lerin başındaki büyümeyi hatırlayacak kadar uzun süredir burada olanlar için, bu değil that.

Tıpkı uçucu Bakara oyununun yılın başındaki kötü performansın çoğundan sorumlu tutulduğu gibi, Haziran ayındaki geri dönüş için kredi aldı. Güçlü ziyaretler mutlaka güçlü oyun sayılarına dönüşmese de, kontrol Kurulunun Clark County için altı aylık kazancı 5.2 milyar dolar olarak bildirmesi cesaret vericidir; bu, bir yıl öncesine göre neredeyse aynıdır Minneapolis. Arizona Piyango'ya göre kazanan bilet, Bullhead City'deki 2612 Desert Foothills Drive'daki Maverik Country Store'da satıldı officials minnesota'ya en yakın kumarhane.

Nevada sınırının hemen üzerindeki bir Powerball oyuncusu Cumartesi günkü çekilişten sonra 100.000 dolar daha zengin New York'a en yakın kumarhane. Ancak 2016'da belirlenen 42,9 milyonluk rekoru tehdit etmeyeceğiz.

Eyalet kumar kontrol Kurulu ve Las Vegas Kongre ve Ziyaretçi Otoritesinden gelen son raporlara dayanarak, orada asılı duruyoruz ve gelecek umut verici görünüyor. Ama hepimizin bildiği gibi, bu sadece 2020'de rekor bir yıl olabilecek bir tablo belirleyicisi.