Kumar kaybının üstesinden nasıl gelinir

kumar borcunu nasıl aşabilirim

Yaklaşık %15'i 50 sterlinin üzerinde harcadığını iddia ederek yedi günlük ortalama harcamayı 16 sterline çıkardı kumar kaybının üstesinden nasıl gelinir. UKGC, geçtiğimiz yıl kumar endüstrisindeki gözetimini önemli ölçüde artırdı ve Tüketici Koruma mantrası, çocukları kumar zararlarından korumaya özel önem verdi. Sosyal oyuncuların çoğunluğu bağımsız bir uygulama (%39), ardından sosyal ağ uygulamaları (%18) ve siteler (%15) aracılığıyla oynadı.

Makineler sadece 1 TL en fazla hissesini izin, ama UKGC gelecekteki testler “eşit poor’ sonuçlarında gelişme göstermesi gereken pub/club ticaret Birliği için bir uyarı yayınladı kumar borcunu nasıl aşabilirim. Bu yüzde, 2017'deki benzer bir ankete göre iki puan daha yüksek olsa da, UKGC, 2018 sayısının “tarihsel standartlara göre nispeten düşük " olduğunu belirtti.” 2011 raporunda, gençlerin kumar oynamaya katılımının %23 olduğu ve 2018 rakamının 2017 hariç tüm önceki yılların altında olduğu tespit edildi kumarın üstesinden nasıl gelinir. Bununla birlikte, anket, harcama tanımının otomatik olarak kayıplara eşit olmadığını, çünkü UKGC'NİN potansiyel kazançları dikkate alıp almayacağına dair kararı bireysel katılımcının yorumuna bıraktığını belirtti uk kumarhane 10 ücretsiz depozito. Benzer şekilde, ankete katılan gençlerin %1,7'sinin sorunlu kumarbazlar olduğu (2017'de %0,9'dan) ve %2,2'sinin kumar sorunları geliştirme riski altında olduğu (%1,3'ten) kabul edilirken, UKGC, bu yıl daha fazla sayıda katılımcının tarama soruları için nitelikli olduğunu ve bu da sorunlu kumarbazları “eskisinden daha doğru bir şekilde tanımlamasını " sağladı.” Geçen hafta kumar oynayarak para harcayan çocukların %39'u 2 sterlin veya daha az harcadı ve %29'u 10 sterlin veya daha az harcadı uk kumarhane 10 depozito. Ancak, en azından çevrimiçi istatistiklerin gösterdiği gibi, ebeveynlerin ve velilerin, çocuklarının kumar sorunlarına erken maruz kalmamalarını sağlamada eşit derecede önemli bir rolü vardır. Geçen hafta kumar oynadığını bildirenlerin kim ne yapıyor, arkadaşlarıyla özel bahisler en yüksek puanı aldı (%6), ardından Milli Piyango Kazı Kazan kartları (%4), oyun salonlarında ve barlarda meyve makineleri (%3) ve arkadaşlarıyla para için oyun kartları (%3) İngiltere merkezli online poker siteleri. Yeni bir rapor, Birleşik Krallık'taki çocukların eskisinden daha fazla kumar oynadığını iddia ediyor, ancak raporun bulguları, kumar karşıtı kampanyacıların inandığınız kadar endişe verici değil.Çarşamba günü, İngiltere kumar Komisyonu (UKGC), gençler ve kumar 2018 raporunu yayınladı; bu rapor, 11-16 yaşlarındaki gençlerin %14'ünün – yaklaşık 450 bin kişinin – ankete katılmadan önceki hafta bir kumar etkinliğine kendi paralarını harcadığını buldu.
UKGC, geçen hafta ayrı bir raporda meyve makinesi sorununu ele aldı ve bu da İngiltere barlarının/kulüplerinin yaklaşık %90'ının çocukların makinelere erişmesini engelleyemediğini tespit etti.