Cyberpunk johnny'nin giyim mod yuvaları

cyberpunk efsanevi ayakkabı mod yuvaları

Atlantic City'nin mücadele eden Trump Taj Mahal kumarhanesi, çarpıcı sendikalı işgücüyle anlaşmaya varamadıktan sonra kapılarını kapatmayı planladığını söyledi.Çarşamba günü, Tac Yönetim firması Tropicana Entertainment'ın Başkanı Tony Rodio, Tac Mahal'in “işçi Bayramı hafta sonundan sonra kapanacağını " açıkladı.” Haberler, geçen ay Unite-HERE sendikasının yerel 54'i tarafından çağrılan grevin, AC tarihindeki en uzun çalışma durdurma rekorunu kırdığı gün geldi. Rodio, Tac 'nin “ayda milyonlarca dolar kaybettiğini” ve Trop KBB müdürlerinin “sendika tek başına karlılığa giden herhangi bir yolu engellediğinde Tac' nin on milyonlarca doları yakmaya devam etmesine izin veremeyeceğini " söyledi.” Yaklaşık 1 bin yerel 54 üye, sağlık ve emeklilik yardımlarının iptalini protesto etmek için Temmuz 4 tatil haftasonundan önce işten ayrıldı.milyarder yatırımcı Carl Icahn, 2014'te Bölüm 11 iflas koruması için başvuruda bulunduktan sonra Taj'ın mülkiyetini üstlendi. Icahn, bu faydaları kısmen geri yüklemeyi teklif etti, ancak teklifin ıcahn'ın diğer AC mülkü Tropicana'daki işçilerin sağladığı faydalarla eşit olmadığını iddia ederek yerel 54'in talep ettiği seviyeye getirmedi cyberpunk johnny'nin giyim mod yuvaları. Perşembe günü, sendikanın 2004 yılında yedi AC kumarhanesine karşı yürüttüğü 34 günlük grevi resmi olarak gölgede bırakarak yerel 54 işçinin toplandığı 35.gün kutlanacak. İşçi Bayramı'nın bir ay daha olmayacağı göz önüne alındığında, uzlaşma olasılığı devam ediyor cyberpunk efsanevi ayakkabı mod yuvaları.

Rodio, Birliğin şirketin en son teklifini kabul etse bile Taj'ın geleceğinin kesin olmaktan uzak kalacağını, ancak “en azından umut olacağını " söyledi."Yerel 54 patronu Bob McDevitt, Icahn'ın kapanma tehdidini "küçük" olarak nitelendirerek,” birkaç milyon dolar “In milyarderin "emek barışı ve içerik işgücünü" satın alacağını belirtti.” Ancak McDevitt, Icahn'ın bu uzun vadeli işçilere sadece onları cezalandırmak ve grevlerini kırmaya çalışmak için kapıyı kapatmayı tercih ettiğini söyledi."Taj kapanırsa, Revel, Showboat, Atlantic Club ve Trump'ın 2014 kapanışlarının ardından son yıllarda kapılarını kapatan beşinci kumarhane olacak Plaza cyberpunk max mod yuvaları giyim. In gerçek Darwinci moda, hayatta kalan sekiz kumarhane son aylarda yavaş yavaş karlılığa doğru geri dönüyor piyasalar kumarhane değil..
Tac ' nin kapatılması aynı zamanda yaklaşık 3 bin işçiyi işsiz bırakacak ve diğer dört mülk kapandığında işlerini kaybeden yaklaşık 8 bin personele katılacak mars volta ruleti traducida'ya cesaret ediyor. Calvin Ayre'den en son kumar haberlerini alın mars volta ruleti cesaret ediyor (uğrak yeri).