Kumar kayıplarımı nasıl kanıtlayabilirim

vergilerimdeki kumar kayıplarını nasıl kanıtlayabilirim

Crown Limited'in macau'daki ortak girişimi, tam yıl net karının mali için önemli bir büyüme gösterdiği için teşekkür etmek zorunda kaldı year kumar kayıplarımı nasıl kanıtlayabilirim.

CEO ROWEN Craigie, " genel olarak, Crown'un tamamına sahip olduğu Avustralya kumarhaneleri Crown Melbourne ve Burswood'un sonuçları karışıkken, Makao ortak girişimimiz performansını güçlendirmeye devam ediyor. In ayrıca ziyaretçilerin neredeyse yarısı (%48,3) ziyaret sırasında kumar oynadıklarını söyledi vergilerimdeki kumar kayıplarını nasıl kanıtlayabilirim. Anket 3.808 ziyaretçinin görüşlerini aldı masa testeresi ile ahşapta kesme yuvaları. Makao Üniversitesi İşletme Fakültesi tarafından yapılan bir anket, ankete katılanların %44,5'inin kumarhanelerin dünyanın en cazip yeri olduğunu söylediğini ortaya koydu. Makao ortak girişimimiz Melco Crown Entertainment'ın sonuçları iyileşmeye devam ediyor ve grup için NPAT'DEKİ büyümeye en büyük katkıda bulundu."İşte o zaman: Crown Limited Makao'ya aşık dremel ile ahşapta kesme yuvaları. enclave. Bunların çoğu, Melco Crown Entertainment'daki hisselerine bağlıydı ve iki Makao merkezli kumarhane yaklaşık 34.9 milyon dolar kazandı. Doğrudan atın ağzından!Makao ayrıca, oyun endüstrisinde sıklıkla görülen” bariz olanı belirtme " anketlerinden biri şeklinde bir destek aldı.İlk Makao Ziyaretçi profili çalışması, yerleşim bölgesinin kumarhanelerinin ziyaretçiler için en büyük cazibe merkezi olduğu sonucuna vardı bükmek için ahşapta kesme yuvaları.

Bu, çoğu ziyaretçinin (%49,1) gezinin gezilerinin asıl amacı olduğunu ve yalnızca %16,4'ünün yalnızca kumar veya oyun etkinlikleri için tesise geldiğini söylemesinden sonra geldi.